загрузка...
меню закрити

Попередження про авторське
право

Контент сайту

Увесь контент веб-сайту https://superludi.com, а  також будь-який контент, поширення якого здійснюється за допомогою цього сайту (зокрема, зображення, відеоролики та тексти) захищені авторським правом. Незаконне використання контенту компанії «СУПЕРЛЮДИ», його повне або часткове копіювання, збереження, зміна та поширення для будь-яких цілей без нашої письмової згоди – заборонено.

Права на контент належать компанії «СУПЕРЛЮДИ» та нашим партнерам. Усі права захищені і в будь-якому випадку належать нам. На веб-сайті також є зображення, які належать третім особам і захищені авторським правом.

Будь-яке порушення аторських і суміжних прав тягне за собою настання юридичної відповідальності відповідно до законодавства України і міжнародного законодавства. Детальніше читайте за посиланням: https://superludi.com/terms.

Зовнішній контент

Не зважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали, розміщені на інших сайтах, посилання на які містяться на сайті https://superludi.com. За контент таких сайтів відповідають винятково їх власники. 

Торгові марки

Знак для товарів та послуг, його зображення, а також торгове найменування «СУПЕРЛЮДИ» зареєстровані і належать нам. Усі права захищені.

На усі назви брендів і товарні знаки, які згадуються на сайті, у тому числі, назви брендів і товарні знаки, які належать третім особам, поширюється дія відповідного законодавства. Їх згадування на сайті або в навчальних матеріалах компанії «СУПЕРЛЮДИ» не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.